WydarzeniaWydarzenia

Zbiórka nakrętek dla Adasia

Dziekujemy za aktywne włączanie się w zbiórkę nakrętek w naszym Przedszkolu. Zosia otrzymała już swój najdroższy lek świata, teraz czas pomóc innym!

Zakretki pochodzace ze zbiórki z naszego przedszkola będą od tej pory przekazywane dla Adasia Śliwy- 6-letniego  chłopca, u którego zdiagnozowano Dystrofie Mięśniową Duchenne'a. Jest to choroba genetyczna, która postępuje i prowadzi do niewydolności krążeniowo-oddechowej a w konsekwencji do śmierci. Chłopiec wymaga wielospecjalistycznej opieki lekarskiej i rehabilitacji, a także środków finansowych na nierefundowane terapie, ktore niosą nadzieję powstrzymania postępu choroby.

Nakrętki można zostawiać w naszym przedszkolu, w przeznaczonej do tego celu skrzyni na półpiętrze. Dziękujemy.