Koniki Polne

"Dzielimy się z potrzebującymi"
"Dzielimy się z potrzebującymi"

24 listopada udaliśmy się do Domu Pomocy Społecznej prowadzonego przez Siostry Nazaretanki w Wadowicach. Dzięki ofiarności naszych Rodziców udało nam sie zgromadzić różne materiały i przybory plastyczne potrzebne siostrom do zajęć. Dzielenie sie z innymi to inicjatywa, która w w znaczący sposób wpłynie na kształtowanie się postaw i umiejętności społecznych naszych dzieci.

Czytaj dalej

"Poranki ze zmysłami"
"Poranki ze zmysłami"

"Poranki ze zmysłami" to zabawy sensoryczne stymulujące zmysł węchu i smaku. Wspólna praca podczas przygotowania np. syropu z cebuli czy soku z pigwowca przełamała niechęć nawet najbardziej zniechęconych do poznawania nowych smaków. Brawo Koniki!

Czytaj dalej

"Sukcesy naszych przedszkolaków"
"Sukcesy naszych przedszkolaków"

Dzieci z naszej grupy Oliwer, Hania i Kacper oraz Julka z grupy Krasnale wzięły udział w konkursie plastycznym "Kim będę? Zawód moich marzeń" zorganizowanym prze Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach pod patronatem Starostwa Powiatowego w Wadowicach. Radość była niezmierna z wiadomości, że udało nam sie zdobyć I miejsce oraz wyróżnienia. Nagrody zostały wręczone w przedszkolu przez organizatorów konkursu. Niestety ilość pracy mogących wziąść udział w konkursie była ograniczona, dlatego nie wszystkie dzieci mogły wykazać się swoimi talenami. Gratulujemy całej grupie!!!

Czytaj dalej

Dzień Przedszkolaka w grupie Koniki Polne.
Dzień Przedszkolaka w grupie Koniki Polne.

Z okazji Dnia Przedszkolaka składamy Wszystkim Dzieciom najserdeczniejsze życzenia. Życzymy Wam, aby każdy dzień w przedszkolu był wspaniałą radosną przygodą, wypełniony uśmiechem, radością i niósł ze sobą wiele pozytywnych doświadczeń.

Czytaj dalej

do góry