Biedronki

Występ Świąteczny

Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie rodziny

                               życzą Dzieci i Panie z grupy "Biedronki".

Zapraszamy do obejrzenia występu świątecznego:) 

https://drive.google.com/file/d/1Zg1z2v-mHrqaMzbOABzMPnFFL0rVrziI/view?usp=sharing

Czytaj dalej

Występ dla Mikołaja

Drodzy Rodzice,

zapraszamy do obejrzenia występu dla Świętego Mikołaja.

https://drive.google.com/file/d/1XA9Gkx5LHYsST-CzpZV9tGrVBGRCTJI4/view?usp=sharing

Czytaj dalej

Sensoplastyka - choinka.
Sensoplastyka - choinka.

Na zajęciach z sensoplastyki dzieci przygotowały bombki, a nastepnie przystroiły nimi choinkę. Nie zabrało róznież innych materiałów, którymi przedszkolaki chętnie udekorowały "drzewko". 

Czytaj dalej

Spotkanie z Mikołajem
Spotkanie z Mikołajem

Spotkanie ze Świętym Mikołajem to duże przeżycie dla każdego dziecka. W tym roku przedszkolaki spotkały się ze Świętym przed przedszkolem i zaśpiewały piosenkę specjalnie przygtowoaną dla tego wyjątkowego gościa. Jak co roku Mikołaj pamiętał o każdym dziecku i po powrocie do sali przedszkolaki rozpakowały prezenty.

Czytaj dalej

Sensoplastyka
Sensoplastyka

Zajęcia z sensoplatyki to doskonała okazja do wielozmysłowej stymulacji. Za pomocą róznorodnych produktów spożywczych dzieci wykonały masę, którą mogły mieszać, ugniatać, przelweać przez palcę. Na sam koniec zajęć dzieci wspólnie ułożyły ścieżkę sensoryczną. Uśmiechy nie znikały z twarzy przedszkolaków:) 

Czytaj dalej

Zabawy w "błocie" :)
Zabawy w "błocie" :)

W ramach tematu kompleksowego "Wieje i pada" dzieci mogły bawić się w "błocie" przygotowanym z krochmalu i farby. Na co dzień taka zabawa nie zawsze podoba się dorosłym, dlatego dzieci chętnie skorzystały z okazji do rysowania w "błocie" patyczniem lub zagniatania ciasta :) 

Czytaj dalej

Występ jesienny!

Drodzy Rodzice! Zachęcamy do obejrzenia występu jesiennego!

https://drive.google.com/file/d/1Gt-fZQFEgaviGDy5axU28HFQvKOuHSUx/view?usp=sharing

Czytaj dalej

Kolorowy deszcz - eksperyment.
Kolorowy deszcz - eksperyment.

Dziś w ramach tematu kompleksowego "Wieje i pada" dzieci z grupy Biedronki wykonały eksperyment z chmurą i kolorowym deszczem. Wszyscy z ciekawością obserwowali mieszające się kolory i porównywali szklanki z pianą do smakowitych deserów. 

Czytaj dalej

Narodowe Święto Niepodległości
Narodowe Święto Niepodległości

W związku z Narodowym Świętem Niepodległości przedszkolaki wzięły udział w akcji organizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki "Szkoła do hymnu". 10.11.2021r o godzinie 11:11 dzieci odspiewały hymn państwowy. 

Czytaj dalej

Smaczne i zdrowe śniadanie.

Jesień to szczególny czas, kiedy potrzebna jest dzieciom solidna ilość witamin. Dlatego cieczymy się bardzo, gdy nasze przedszkolaki ze smakiem zjadają "kolorowe", zdrowe kanapki z warzywami. Smacznego :) 

Czytaj dalej

Jesienna sensoplastyka
Jesienna sensoplastyka

Podczas ostatnich zajęć z sensoplastyki zostały wykorzystane dary jesieni. Dzięki mnogości kolorów, faktur oraz zapachów zostały pobudzone wszystkie zmysły. Dzieci rozwijały również swoją kreatywność układając z darów jesieni własne kompozycje. 

Czytaj dalej

Dzień Przedszkolaka
Dzień Przedszkolaka

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka dzieci wzięły udział w zabawach i konkursach przygotowanych specjalnie na ten dzień. Przedszkolaki bawiły się przy ulubionych piosenkach, a także uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz balonów. Na sam koniec wszystkie dzieci zostały wyróżnione pamiąkowymi medalami. 

Czytaj dalej

do góry