O żłobku

Żłobek Muchomorek w Wadowicach rozpoczął swoją działalność 3 stycznia 2022 roku. Placówka powstała    w ramach "Programu Maluch Plus 2021 oraz Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego. Na parterze budynku przy ulicy Lwowskiej 24 w Wadowicach znajdują się  pomieszczenia żłobka: sala zabaw dla dzieci, łazienka, szatnia, korytarz oraz kuchnia do wydawania posiłków dla dzieci, wyposażone w meble, sprzęty oraz zabawki i pomoce dla dzieci. Żłobek dysponuje miejscem dla 12 dzieci, nad którymi opiekę sprawują trzy Panie opiekunki i Pani woźna. Pracownicy wraz z dyrektorem, mgr Jadwigą Drzazgą, starają się zapewnić dzieciom ciepłą i rodzinną atmosferę, a działania realizowane zgodnie z ramowym planem dnia przyczyniają się do ich prawidłowego rozwoju.