WydarzeniaWydarzenia

Zakończenie Roku Przedszkolnego

W dniu 22.06.2022r. w naszym przedszkolu miało miejsce uroczyste zakończenie Roku  Przedszkolnego. Uroczystość była wyjątkowa. W tym dniu żegnaliśmy starszaki z grupy „Zające” oraz starszaki z grupy ,,Krasnale”. W większości dzieci rozpoczynały edukację jako 3-latki i przeszły cały czteroletni tryb edukacyjny w naszej placówce. Przez ten czas śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały. Na wstępie uroczystości, Pani Dyrektor powitała wszystkich przybyłych gości. Następnie dzieci wprowadziły nas w radosny nastrój swoimi występami artystycznymi, wesołymi tańcami, pięknymi wierszami i piosenkami. Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody – niespodzianki. To już kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.