WydarzeniaWydarzenia

"SOS dla Afryki"

"Wyślij pączka do Afryki 2021"

Z inicjatywy Pani Iwony Bzowskiej - naszej katechetki, grupy 6-latków "Zajęce" i "Motyle" włączyły się aktywnie do akcji "E-PĄCZEK". Dzieci obejrzały na zajęciach religii filmiki o działalności Fundacji "Kapucyni i Misje" oraz prowadzonych przez nią akcjach charytatywnych. Z ogomnym przejęciem oglądały realia życa dzieci w Afryce, ich problemy i trudy codzienności.Nasze przedszkolaki jednogłośnie zadeklarowały chęć niesienia pomocy rówieśnikom z Afryki.

Drodzy Rodzice! Bez Waszego udziału nie uda się zebrać potrzebnych datków. Przyłączcie się, a wspólnie zrobimy wiele dobrego!

Rachunek jest prosty:

1 PĄCZEK TO:

• posiłki dla osieroconych dziec
  • opieka medyczna i leki dla dzieci
  • edukacja dla dzieci z buszu
  • czysta, zdrowa woda z nowych studni

Dołączcie do akcji! Wyślijcie swojego pączka do Afryki!

Wszelkie niezbędnie informacje o akcji znajdziecie Państwo na ulotkach, które znajdują się w szatni przedszkola oraz na stronie internetowej fundacji https://paczek.kapucyni.pl

Dziękujemy!