Informacje i komunikaty

JESTEŚMY RAZEM

W związku ze zbliżającymi się uroczystościami Światowego Dnia Zespołu Downa (21.03) oraz Światowego Dnia Świadomości Autyzmu (02.04)

w Naszym Przedszkolu obchodzimy Dzień  Integracji (19.03 lub 22.03). Dzieci i pracownicy w niebieskich elementach garderoby oraz kolorowych skarpetkach  nie do pary będą łączyć się ze wszystkimi osobami z Autyzmem i z Zespołem Downa. Odbędą się także zajęcia, które uwrażliwią na problemy tych osób i uświadomią ich potrzeby i zainteresowania. Ten dzień będzie wyjątkowy!

Zachęcamy również do udziału w konkursach z udziałem rodziców: Pacynka ze Skarpety i Niebieska Pisanka.

Jednocześnie informujemy, że Stowarzyszenie Otwórzmy Drzwi na Świat organizuje kampanię #OTWIERAMY DRZWI NA ŚWIAT DLA AUTYZMU, w której również weźmiemy udział!