KrasnaleKrasnale

Grupowy konkurs "Zjadamy surówki"

Przez ostatnie dwa tygodnie, w Krasnalach odbywał się grupowy konkurs pod hasłem "ZJADAMY SURÓWKI". Jego celem było propagowanie zdrowego odżywiania oraz zachęcanie dzieci do próbowania różnorodnych warzyw i owoców.

Codziennie, za zjedzenie bądź skosztowanie surówki podczas obiadu, dzieci były nagradzane kolorowym serduszkiem, małe- za spróbowanie, średnie-za zjedzenie połowy oraz duże- za zjedzenie całej. Konkurs przedszedł nasze najśmielsze oczekiwania, ponieważ przyniósł duże rezultaty! Dzieci coraz śmielej bogaciły doświadczenia smakowe, próbując większej ilości warzyw i owoców.

Wszystkie dzieci zostały nagrodzone za swoje dokonania, za co serdecznie gratulujemy :) Udało nam się jednak wyłonić surówkowych zwycięzców! Pierwsze miejsce otrzymała Hania, drugie miejsce- Weronika B. trzecie- ex aequo- Leon oraz Lilianka :) Gratulujemy zarówno zwycięzcom jak i wszystkim uczestnikom. Zachęcamy rodziców do podjęcia podobnych działań również w domach, co na pewno spotka się z dużym entuzjazmem u najmłodszych!