KrasnaleKrasnale

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

W naszym przedszkolu w grupie ”Krasnale ” miała miejsce bardzo ważna uroczystość. ”Dzień Przedszkolaka”. Jest to szczególny dzień dla każdego przedszkolaka. Z tej okazji Dzieci z uśmiechem na twarzy przy wesołej muzyce celebrowały swoje święto. Na początku opowiadały kim jest przedszkolak, następnie zostały zaproszone do wspólnej zabawy. Brały udział w zabawach rytmicznych, tańczyły z balonami, były także zabawy z chustą animacyjną. Radość i głośny śmiech przedszkolaków świadczyły o wspaniałej zabawie. Dzieci otrzymały medaliony z których były bardzo zadowolone i dumnie pozowały do zdjęć. Uwieńczeniem dobrej zabawy był słodki poczęstunek. Uroczystość udała się znakomicie. Przyniosła wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Był to wesoły i radosny dzień.