BiedronkiBiedronki

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA U BIEDRONEK

Światowy Dzień Pluszowego Misia, to dzień wyczekiwany przez dzieci. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim ulubionym misiem. Przybyły misie małe, średnie, duże i kolorowe. A każdy był piękny i wyjątkowy. Ten uroczysty dzień rozpoczął się od prezentacji swojego misia. Każde dziecko powiedziało jak ma na imię jego ulubiony pluszak. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w ”Misiowej krainie” i  przy misiowej muzyce. Poznały historie powstania tego święta, wysłuchały bajki o Złotowłosej i trzech misiach. Rozpoznawały na obrazkach z jakiej bajki jest dany miś.  Bawiły się radowały i tańczyły z misiami. Ten dzień był pełen radości, uśmiechu oraz wspólnej zabawy. Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów:)