MotyleMotyle

Dzień Kolorowej Skarpety

21 marca to nie tylko pierwszy dzień kalendarzowej wiosny ale również Światowy Dzień Zespołu Downa. My również cała społecznością przedszkolną włączyliśmy się w świętowanie :) w grupie Motyle dzień spędziliśmy na wspólnych rozmowach, zabawach i pląsach. Przypomnieliśmy sobie, że choć różnimy się pod wieloma względami, to wszyscy jesteśmy wyjątkowi i wartościowi. Wzbudziliśmy w sobie również chęć dostrzegania i niesienia pomocy innym osobom, również z niepełnosprawnością. Oczywiście każdy z nas w tym dniu przyszedł do przedszkola w kolorowych skarpetach nie do pary, co symbolizuje solidarność z osobami z Zespołem Downa :) Ten dzień z całą pewnością był dniem kolorowej skarpety i zapamiętamy go na długo  ! :)